İnternet Reklamcılığı

Reklamınızı Google'da bugün yayınlayın

Tam olarak sunduğunuz ürün veya hizmetleri Google'da arayan potansiyel müşteriler sizi bulsun. Siz de yalnızca reklamınız tıklanıp web siteniz ziyaret edildiğinde veya telefonla arandığınızda ödeme yapın.

Reklam Talep Formu

Tam olarak sunduğunuz ürün veya hizmetleri Google'da arayan potansiyel müşteriler sizi bulsun.

Bir milyondan fazla işletme Google AdWords'ten yararlanıyor.
İşte nedenleri:

İşletmenizin bulunmasını sağlayın

Web sitenize yeni ziyaretçiler çekmek, İnternet satışlarını artırmak veya mevcut müşterilerinizin ilgi düzeyini yükseltmek gibi farklı amaçlarınız olabilir. Google AdWords sayesinde hepsi mümkün.

Reklamları, bölgesel veya küresel olarak yayınlayın

Reklamlarınızı belirli ülkelerdeki, bölgelerdeki veya şehirlerdeki ya da işletmenizden veya mağazanızdan belirlenmiş bir uzaklıkta bulunan müşterilere hedefleyin.

Ölçülebilir, güvenilir, esnek

Google AdWords, reklamlarınızı kaç kişinin fark ettiğini ve web sitenizi ziyaret etmek için tıklayanların veya sizi arayanların yüzdesini gösterir. İzleme araçları sayesinde, reklamlarınızın doğrudan sonucu olarak web sitenizde gerçekleşen fiili satışları bile görebilirsiniz.

İnternet'teki müşterilere ulaşın

İnternet ortamında alakalı web sitelerinde, alakalı müşterilere ulaşabilirsiniz. Bir dizi seçenek, gerektiği zaman ve gerektiği yerde; web sitesi türüne, kitle türüne veya yeniden pazarlamaya göre hedefleme yapmanızı sağlar.

Yalnızca sonuç aldığınızda para ödersiniz

Ziyaret yoksa ödeme de yok

Yalnızca kullanıcılar reklamınızı tıklayıp web sitenizi ziyaret ettiğinde veya sizi aradığında ödeme yaparsınız. Diğer bir deyişle, reklamınız işe yaradığında para ödersiniz.

İstediğiniz bütçe tutarıyla başlayın

Ne kadar yatırım yapacağınıza siz karar verirsiniz. Kendinize uygun bir günlük bütçeyle başlayın ve daha sonra aldığınız sonuçlara göre bütçenizi ayarlayın. Birçok işletme en az 30 - 40 TL tutarında bir günlük bütçeyle iyi bir başlangıç yapmaktadır.

Hemen Başlayın

Hemen teklif alın

Sektörünüze ve hedeflerinize bağlı olarak sizin için en etkili kampanyayı analiz edelim.Sizin sadece yapmanız gereken reklamınıza karar vermek ve hedeflerinizi belirlemektir.Daha sonra değişiklikler yapabilirsiniz.

Google Adwords Uzmanı - Mükremin EMEÇ 0 (541) 295 09 09
Google Adwords Uzmanı - Eren SAMİ 0 (534) 633 16 19

Google İş Ortağı

İnternet reklamlarında alanında uzman "Google Sertifikalı" çalışanlarımız sizin için en etkili kampanyayı oluşturmak konusunda hizmet vereceklerdir.

444 6 133

Google sertifikalı iş ortağı. Sertifikamızı görüntülemek için tıklayınız.

Türkeli nerede?

Göztepe Mah. Çamlık Cad. Göksu Villaları Nu:30 Beykoz / İSTANBUL
Ömer Nasuhi Bilmen Mah. 1.Kurtderesi Sokak F/3 Yakutiye / ERZURUM

Türkeli nerede?

İSTANBUL

Göztepe Mah. Çamlık Cad. Göksu Villaları Nu:30 Beykoz / İSTANBUL

ERZURUM

Ömer Nasuhi Bilmen Mah. 1.Kurtderesi Sokak F/3 Yakutiye

(0442) 316 20 20

444 6 133
bilgi@turkelimedya.com.tr